OÜ VÕRU SEEDER NETIPOE TELLIMISTINGIMUSED

1. TELLIMISTINGIMUSED

1.1. Käesolevad tellimistingimused (edaspidi „Tingimused”) kehtivad müügilepingutele (edaspidi „Leping”), mis sõlmitakse tellimuse alusel internetis aadressil www.voruseeder.ee asuvast Võru Seeder OÜ e-poest kaupa telliva isiku (edaspidi „Klient”) ning OÜ Võru Seeder vahel.

1.2. Tellimusi saavad esitada üksnes isikud, kes on 18-aastased või vanemad, kes ei ole eestkoste all, ning kes omavad Eestis püsivat elukohta.

1.3. OÜ-l Võru Seeder on õigus Tingimusi ühepoolselt igal ajal muuta. Muudetud Tingimused kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast Tingimuste muutmist, kui Lepingus ei ole sätestatud teisiti.

2. KAUBA HIND JA POSTIKULU

2.1. Kaupade koguhind on esitatud OÜ Võru Seeder e-poes. OÜ Võru Seeder e-poes toodud kaupade hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

2.2. Allahindlused kehtivad OÜ Võru Seeder e-poes kindlaks määratud perioodil ning kuni kaupa jätkub.

2.3. Kauba hinnale lisandub saatekulu, mis sõltub tarneaadressist.

2.4. E-poes valitud kauba eest saab maksta ülekandega, pangalingiga või järelmaksuga.

2.5. Kauba hind või kauba saadavus võib reaalajas muutuda. Kui ostja on esitanud tellimuse enne vastavate tingimuste muutmist, kehtivad ostjale tellimuse hetkel kehtinud lepingutingimused. OÜ-l Võru Seeder on õigus e-poe vahendusel lepingust taganeda, kui kaup on laost otsa saanud, kui kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu.  

3. OSTUKORV JA TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Valige välja Teile sobivad tooted ning lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate toodete kogust muuta, vajutades “+” saate kogust suurendada, vajutades “-“ saate kogust vähendada või toote eemaldada. Olge tellimuse vormistamise leheküljel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Kliendile arve.

3.2. Tellimus jõustub ja toote tarneaeg algab alates makse jõudmisest firma arvelduskontole.

3.3. Tellimused, mille eest pole tasutud tühistatakse 48h jooksul alates tellimuse esitamisest.

3.4. Nädalavahetusel tehtud tellimusi käsitleme esmaspäeval.

4. KAUBA TAGASTAMINE

4.1. Kliendil on õigus sidevahendi abil sõlmitud Lepingust taganeda 14 päeva jooksul arvates kauba kättesaamisest.

4.2. Tagastatav kaup ei tohi olla kahjustatud ega kasutatud, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veenduda, on Kliendil võimalus enne ostu sooritamist külastada meie kauplust.

4.3. Kauba peab Klient müüjale tagastama hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse tegemisest. Kauba tagastamiseks saatke e-kiri aadressile pood@voruseeder.ee. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number/arve number, tasumist tõendav dokument ning arveldusarve number, kuhu raha tagastada. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele peale toote tagastamist, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani.

4.4. Tagastamisõigus ei kohaldu juriidilistele isikutele.

4.5. Tagastamisõigus ei kohaldu toodetele, mis valmivad kliendi eritellimusel, v.a. kui tegu on praagiga või toode on kahjustatud transpordi käigus. Eritellimuseks loetakse tooteid, mille käigus Kliendil on võimalik valida toote olulisi omadusi – st. kattematerjal, mõõdud, lisad (ntks. voodimehhanism) või toote muu füüsiline parameeter.

5. TAGANEMISÕIGUS

5.1. OÜ Võru Seederil on õigus Kliendiga sõlmitud Lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida, muu hulgas kaubavarude lõppemise tõttu. OÜ Võru Seeder informeerib Klienti Lepingust taganemisest esimesel võimalusel kas telefoni 372 7822009, e-posti või posti teel. Juhul, kui Klient on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab OÜ Võru Seeder ostuhinna hiljemalt 14 päeva jooksul.

6. PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

6.1. E-poes sõlmitavale lepingule kehtivad kõik tavalepingule kehtivad nõuded.

6.2. E-poes ostetud kauba puhul on müüja kohustus vastutada asjal ilmnenud lepingutingimustele mittevastavuse eest kahe aasta jooksul alates toote üleandmisest kliendile. OÜ Võru Seeder ei vastuta: 1) Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest, 2) Puuduste eest, mis on tekkinud toote mitteotstarbelise kasutamise tagajärjel, 3) Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

6.3. Toote puuduse ilmnemise korral tuleb saata vastavasisuline kiri pood@voruseeder.ee ning kirjeldada avastatud puudust, võimalusel lisada pilt. Kirjas tuleb ära märkida tarbija kontaktandmed. Müüja võtab kliendiga ühendust 14 päeva jooksul, et leppida kokku edasine tegevus.  

7. MUUD TINGIMUSED

7.1. Kõiki OÜ Võru Seeder külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Ettevõte kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimusega seotud küsimuste korral.

7.2. OÜ Võru Seeder jätab endale õiguse korrigeerida trükivigade ja muude vigade tõttu e-poodi sattunud väärinfot.

7.3. Veebis kuvatud tootepildid (sh fotod, 3D mudelid ning joonised) on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Olenevalt arvutiekraani seadistustest, võivad esineda erinevused toote värvitoonis.

7.4. Käesolevates Tingimustes käsitlemata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.